Markalar

Gizlilik Politikası

Markalar

Kuluçka Center

Efe Kuluçka Makineleri ™

Kulucka Center iş birliği içinde olduğu tek marka, Efe Kuluçka Makineleri ™’dir.

Kuluçka makinesi satış ve üretiminde iki markanın da icraatları dünya çapındadır.

Kuluçka Center hakkında:

Markalar

Alanya’da faaliyet gösteren Kuluçka Makineleri ve yedek parça-aksesuar’ları üzerine üretim ve satış yapan bir firmadır.
Kuluçka Center, ticari ve hobi amaçlı Kuluçka Makinelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Ticari modellerimiz tamamen Türkiye’de tarafımızca yapılıp halkın beğenisine sunulur. Kuluçka Center’in Kuluçka Makineleri, bir yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki durumlarda tarafımızdan, sizlere yeni makine gönderilmektedir.
Ayrıca garanti kapsamına girmese dahi Kuluçka Makinelerinizin tamiri ve bakımı yapılmaktadır.
Kuluçka Center, ürün çeşitliği açısından çok geniş bir yelpazeye sahip bir firmadır.
Satış sonrası, 7-24 destek vermekte olan Kuluçka Center’in Kurulum videoları ve Kuluçkacılığa dair her şeyin yayınlandığı orijinal bir youtube hesabı vardır. Kuluçka Center aynı zamanda 7/24 telefonlara bakan, satış sonrası müşterilerini asla yalnız bırakmayan bir firmadır.

Satılan bütün ürünlerin gönderilmede önce a dan z ye olmak üzere bütün kontrolleri yapılır ve sizlerin en iyi performansı alması için test edilir.
Kuluçka Center, ikinci el makine ve ya yedek parça satmıyor, Kuluçka Center sadece sıfır ürünler ve kendi üretimi olan ürünleri satmaktadır.

Aşağıda kısımdan Markalar, marka değeri yüksek olan Efe Kuluçka Makineleri ™’ hakkında kısa ve açıklayıcı bir ön bilgi bulabilirsiniz. Daha fazla ön bilgi için Efe Kuluçka sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Efe Kuluçka Makineleri ™ hakkında:

Efe Kuluçka Makineleri

Merkezi Antalya Alanya da olup Türkiye deki Tek Yetkili Satış DİSTRİBÜTÖR’ü Efe Kuluçka dır. Fiyatlarımız da ki Ucuzluk diğer firmalara nazaran birkaç aracı ile satın alma yerine direk fabrikadan halka olduğu içindir. Tüm Efe Kuluçka Makinaları garanti kapsamında olup 1 yıl fabrika garantilidir. Genel garanti kapsama şartları geçerlidir ve bozulduğu takdirde yeni ürün vermekteyiz. Tüm Efe Kuluçka makineleri serilerinden kendine ait Türkçe kullanım kılavuzu mevcut olup Satış sonrası 7/24 görsel teknik desteğimiz mevcuttur.

Hakkımızda azda olsa bazı bilgileri elde edindiniz, daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir