Kuluçka Center - Alanya Hoşgeldiniz

Kulucka Center Makineleri na Hoş Geldiniz. Kulucka Center Makineleri sipariş ve teknik destek numaramız 
0545 232 40 85

TERMOSTATLAR

Termostatlar

Kuluçka Makineleri ısıyı, nemi ve viyol çevirme ayarlarını termostat ile yapılır. Çok farklı termostat çeşitleri vardır. Sadece ısıyı ölçen termostat, sadece nemi ölçen higrostat gibi yardımcı ölçüm cihazlarını piyasada bulabilirsiniz. Kuluçka Center termostatları ise 3 fonksiyonlu olarak satılmaktadır.
Termostatlar ısıyı, yani sıcaklığı prob'tan okuyarak ön görülen ayarlar arasında tutmaktadır. Veya sizin özel ayarlamak istediğiniz sıcaklık aralığını sabit tutacaktır.

Kuluçka Center makineleri termostat ile çalışan bir makinedir. Kuluçka makineleri için bir kaç değişik termostatlar mevcuttur ama bu termostatların çoğu sadece ısıyı sabit tutmaktadır ve nem oluşması için ayrıca bir higrometre gerekecektir. Kuluçka Center Makineleri sizlere kendi makinesinde kullandığı 3 çeşit termostatları satmaktadır. Kuluçka Center Makineleri termostat sıcaklık derecesini ayarlar, ısıyı eşit tutar, düşük sıcaklık olduğunda hemen termostat devreye girer ve rezistans ısı üreterek gereken sıcaklığa ulaşır.
Fazla sıcaklık olduğu taktirde ise termostat rezistansı devre dışı bırakacaktır, alt sıcaklık sınırını bulana dek rezistanz sıcaklık oluşturmaz. Termostat otomatik devreye girer veya devreden çıkarak, her zaman sabit sıcaklıkta bır ortam oluşturur. Kuluçka makinesi içindeki ısıyı termostatlar otomatik ayarlayan beyine sahip olurlar. Termostatlar cihazı ile nemi ayarlamakta mümkün. Otomatik nem ayarlamalı termostatlar gerektiği ölçüde nemi sabit tutar. Eksis nem ölçerse hemen buhardan nem oluşturur, fazla nem algıladığı taktirde heen tahliye fanı çalışır ve fazla olan nem dışarı aktarılır. Ful otomatik termostatlar Kuluçka Center Makineleri güvencesi ile sunulmaktadır.  Almak istediğiniz Termostatların çalışma özelliklerini mutlaka okuyarak satın alınız.

Termostatlar Yedek Parçalar için bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz mutlaka bizi arayınız 0545 232 40 85

Göster:
Sırala:
Kümes ısıtma termostatlar Kümes ısıtma termostatlar 0 - 40 derece aralığında ısıyı korumaktadır. ..
22.00TL